Руководство "Украинских атаманов" опровергло информацию о задержке зарплаты боксерам


18-02-2014, 19:25;   Рубрика: Новости » Бокс » WSB   263 | 0

Руководство "Украинских атаманов" опровергло информацию о задержке зарплаты боксерамОбращение к СМИ появилось на официальном сайте боксерского клуба.

В начале февраля появилась информацию о денежной проблеме в "Украинских атаманов". Ссылаясь на свои источники, некоторые СМИ опубликовали эту новость. Реакция менеджмента команды появилась следом за этим.

Приводим полный текст официального обращения профессионального боксерского клуба "Украинские атаманы" к представителям средств массовой информации на языке оригинала:

"5 лютого, на сайті спортивних новин champion.com.ua та інформаційного ресурсу «Українська правда», був опублікований матеріал з назвою: «Боксери «Українських отаманів» чотири місяці не отримують зарплатню», який згодом був передрукований й іншими виданнями. В даному матеріалі вищезгадані Інтернет ресурси розмістили неправдиву інформацію з посиланням на власні джерела у клубі.

Професійний боксерський клуб «Українські отамани» офіційно повідомляє, що усі фінансові та інші обов’язки в повній мірі виконуються як перед українськими боксерами, так і легіонерами команди, які прописані у контрактних умовах кожного спортсмена.

Керівництво клубу «Українські отамани» та особисто президент клубу Володимир Продивус, розуміють, що фінансова сторона – одна з складових частин у підтримці та мотивації спортсменів до успішних виступів. Тому, виконання фінансових зобов’язань є одним з пріоритетних завдань менеджменту клубу. Свідченням цього є останні успішні виступи нашої команди, як в домашніх, так і виїзних матчах, і як наслідок перше місце у турнірній таблиці змагань Всесвітньої серії боксу, що як найкраще відображає позитивний настрій та чудовий мікроклімат у команді.

Ми цілком розуміємо, що подібні матеріали могли бути опубліковані внаслідок інформаційної політики, яку портал «Українська правда», частиною якого є і ресурсchampion.com.ua, веде на своїх сторінках по відношенню до представників влади. І зараз, на нашу думку, намагається будь-якими методами спаплюжити імідж та репутацію клубу «Українські отамани», президента «Українських отаманів» Володимира Продивуса, який є членом «Партії регіонів», та політичної сили загалом.

Окрім того, в своїх матеріалах вищезгадані ресурси оперують цифрами про заборгованість по заробітній платі за строк ЧОТИРИ місяці. Ми офіційно інформуємо, що сезон Всесвітньої серії боксу розпочався лише 16 листопада, тобто ТРИ місяці тому. Таким чином, якщо провести нескладні математично-календарні розрахунки, можна побачити, що подібної заборгованості навіть і бути не може, як і будь-якої заборгованості взагалі. Звідси випливає, що навіть і в цьому вищезгадані ресурси оперували неправдивою та неперевіреною інформацією.

Ми також офіційно заявляємо, що клуб «Українські отамани» не агітує своїми виступами за жодну політичну силу, а лише відстоює честь та інтереси нашої держави на міжнародній спортивній арені. Бокс — є аполітичним, про що неодноразово повідомляв президент клубу Володимир Продивус в своїх виступах.
Таким чином, ми звертаємося з проханням до усіх Інтернет ресурсів не підтримувати та не публікувати скандальні, необ’єктивні матеріали, які не підкріплені жодними фактами та доводами.

Також вимагаємо від Інтернет порталів «Українська правда» та champion.com.ua опублікувати спростування викладеної ними раніше інформації".

Спорт XLЛучшие букмекерские конторы:
$10 бонус 500руб. фрибет до 25,000 руб. возврата бесплатная ставка Низкие коэф.
Делать ставку! Делать ставку! Делать cтавку! Делать ставку! Делать cтавку!

Добавление комментария
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
Введите код:

Лучшие букмекеры:

Лига СтавокПосетить БК 500 руб. фрибет

1xBet Букмекер Посетить БК5000 руб

Париматч БукмекерПосетить БК$50 бонус

Марафон БукмекерПосетить БКбеспл. ставка

Pinnacle SportsПосетить БКнизкие коэф.

Леонбет БукмекерПосетить БК$100 бонус

Вулкан Ставка Букмекер Посетить БК 75,000 руб

Мы в соцсетях
Погода
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Полезное
Читай Укроп UA.
Последние новости спорта на сайте UKR.NET.
Программа телеканала 1+1 - на TVgid.ua.