Футбол25.06.2012 22:02

Андрій Шевченко сьогодні урочисто відкрив футбольне поле в рідній школі

Андрій Шевченко сьогодні урочисто відкрив футбольне поле в рідній школі
Він іде з великого футболу, а от куди - Андрій Шевченко поки що не визначився. Наразі у футболіста відпустка - тиждень-два він думатиме, кому віддати перевагу. Не виключає й того, що залишиться в київському "Динамо". Сьогодні Шевченко урочисто відкрив футбольне поле в рідній школі. Чи не забули легендарного форварда в шкільних стінах, бачила Ірина Заєць.

Ірина Заєць, журналіст:

- Дитинство українського суперфорварда пройшло ось тут. Поряд із звичайною 9-типоверхівкою на Оболоні - і школа, і дитячий садок, і футбольне поле, на якому Шевченко забивав свої перші голи. Востаннє в рідних стінах Андрія бачили років зо 5 тому.

Місцеві охоче показують, де виріс їхній всесвітньо відомий сусід. Нині в його квартирі живуть родичі. А от у школі про Шевченка не нагадує нічого - на дошках пошани інші учні, жодних фотографій чи відзнак.

Ірина Сергієнко, заступник директора СШ №216:

- Ми з ним майже не... Так завжди по дорозі - да, да, нє, нє. Він швиденько із дітьми поспілкується, діти залишать свої емоції, автографи отримають і так далі. А так взагалі ми з ним не спілкуємося

Не на камеру вчителі зізнаються - багато років ображалися на те, що випускник оминав їх увагою. Відновилося спілкування лише цього року - після того, як благодійний фонд Шевченка почав будувати для школи футбольне поле. Діти ж свого кумира зустрічали радісним: "Шева"!

Із сентиментів почав вступне слово й сам Андрій Шевченко. Порадів, що може щось зробити для рідної школи. Всім присутнім подякував за підтримку збірної України на Євро. Та вчорашньою поразкою англійців не зловтішався, бо в кожній команді у нього друзі.

Андрей Шевченко, футболіст:

- Я не переношу на личное, я думаю, вчера выиграла лучшая команда. Потому что Италия показала лучше футбол, у нее было больше шансов для взятия ворот, и удача была на их стороне в серии пенальти. Итальянцы доказали, что выиграла команда лучших.

Відповідати на запитання про свою подальшу кар'єру футболіст уникав. Однак його поява на людях та жваве спілкування із послом США Джоном Тефтом одразу породили чимало чуток. Бо раніше з'явилася інформація, що Шевченко нібито тренуватиме команди в Америці чи Канаді.

Андрей Шевченко, футболіст:

- Я свободный агент, у меня нет ни контрактов, ничего, поэтому у меня есть время подумать, определиться и принять решение о моей дальнейшей судьбе.

Хай яке рішення прийме Андрій Шевченко, для своїх він - мега-зірка назавжди. І хоч теперішній суперфорвард не був старанним учнем, учителі й досі ставлять за його взірець.

Тетяна Здрак, вчитель фізкультури А.Шевченка:

- Я когда прихожу и рассказываю, что я учила Андрея Шевченко, сразу 150 вопросов и у всех детей вот такое вот глаза, расскажите! Естественно, все, хотят быть такими, как Андрей Шевченко!

- Что нужно, чтобы быть таким, как Андрей Шевченко?

- Для этого нужно полностью отдаваться спорту все 24 часа в сутки.

На новому полі разом із командою фіналістів міжнародної програми пошуку талановитих підлітків "Шанс" Шевченко розіграв символічного м'яча. Потім ще півгодини продирався крізь фанатів та журналістів, і наприкінці заскочив у школу - не побувати в рідних стінах , а дати інтерв'ю іноземному каналу.

Малеча оточила школу з усіх боків, але кумира так і не дочекалася. Шевченко вийшов непомітно, залишивши натовп найзатятіших прихильників без жаданих автографів. Та любити його від цього менше вони не стали.

- Я хочу на нього бути схожим, і таку машину хоч, у как у нього, і форму таку же, і ще хочу стати ньом.

Автор: Ірина Заєць. Оператор: Сергій Дунда. Перший Національний.

1tv.com.ua
Виды спорта: Футбол
Похожие новости:
Футбол21.07.2017 18:48
Прогноз на матч "Бавария" – "Милан". Международный кубок чемпионов

В субботу днем в Китае состоится очередной поединок МКЧ-2017, в котором мюнхенская Бавария встретится с Миланом. В прош…

Футбол17.08.2017 20:18
24 игрока претендуют на звание лучшего футболиста года

Международная федерация футбола (ФИФА) объявила номинантов на звание лучшего футболиста по итогам сезона-2016/17. Всего…


 • Комментарии
 • ВКонтакте
 • Facebook

Комментарии (2)

  Похожие новости:
  Лига Европы15.08.2017 19:47
  Прогноз на матч "Утрехт" – "Зенит". Лига Европы

  В среду вечером состоится лишь один поединок квалификации Лиги Европы, в котором голландский Утрехт на своем поле примет…

  Россия28.07.2017 17:55
  Прогноз на матч "Рубин" – "Арсенал". РФПЛ, 3-й тур

  В субботу вечером в Казане состоится поединок 3-го тура РФПЛ, в котором Рубин примет тульский Арсенал. В прошлом сезоне…

  Футбол27.07.2017 19:31
  Прогноз на матч "Челси" – "Интер". Международный кубок чемпионов

  В субботу днем в Сингапуре состоится последний поединок азиатского турне МКЧ-2017, в котором лондонский Челси встретится…

  Лига Чемпионов02.08.2017 16:21
  Прогноз на матч "Легия" – "Астана". Лига чемпионов

  В среду вечером состоится основная часть ответных матчей полуфинала квалификации ЛЧ, в одном из которых Легия на своем п…