Премьер Лига12.03.2014 12:51

"Карпаты" могут сняться с соревнований

"Карпаты" могут сняться с соревнованийСитуация вокруг львовского клуба набирает оборотов.

Руководство львовского клуба в ответ на запрет ФФУ на регистрацию новых игроков выдвинула ультиматум: "В том случае, если в срок до 18:00 13-го марта 2014 Премьер-лига не осуществит абсолютно законную регистрацию новых футболистов и врача ФК «Карпаты», с которыми нашим клубом заключены контракты, зарегистрированные Премьер-лигой, ФК «Карпаты» оставляет за собой право рассмотреть вопрос о целесообразности участия в чемпионате Украины".

Как сообщалось раннее, из -за существующей задолженности по заявочным взносам ФФУ запретила "бело-зеленым" заявлять новых игроков до момента погашения таковой. На что руководство львовян ответило официальным обращением (текст на языке оригинала):

"Президенту Федерації Футболу України
п. Конькову А.Д.

Копія:
Президенту ОПФКУ «Прем’єр-ліга»
п. Данілову В.Б.


Шановний Анатолію Дмитровичу!

Керівництво ТзОВ КПФ «Карпати» звертається до Вас з клопотанням про втручання у ситуацію, що склалася з реєстрацією футболістів команди «Карпати» наприкінці зимового реєстраційного періоду 2014 року для участі у професійних змаганнях за команди нашого клубу.

Адміністрація ОПФКУ «Прем’єр-ліга» відмовила нашому клубові у передачі необхідної інформації до Федерації Футболу України для виготовлення ряду футболістів «Паспортів футболіста» попри те, що уся необхідна для цього документація була вчасно та у повному обсязі надана до ОПФКУ «Прем’єр-ліга». Серед них – як декілька футболістів, з якими наш клуб підписав трудові контракти впродовж останніх місяців (громадянин Білорусі Леонід Ковель, громадяни України Артур Новотрясов, Ярослав Волошин та Ілля Михайловський), а також ціла група вихованців системи власного шкільництва (вихованці СДЮШОР «Карпати» Назар Вербний, Святослав Гірний, Віталій Данилів, Василь Кравець, Роман Лебедь, Остап Сас, Дмитро Саутін, Олег Стефанишин, Олег Стецьків, Іван Федина, Мар’ян Швед; вихованці Академії футболу «Карпати» Володимир Сениця, Олександр Олійник, Дмитро Присяжнюк), з якими ФК «Карпати» уклав або трудові контракти, або Договори на спортивну підготовку, і які вже раніше були зареєстровані.

Також ОПФКУ «Прем’єр-ліга» відмовилась видати картку учасника змагань лікареві молодіжного складу команди «Карпати» п.Оресту Байку.

Відмова була пояснена несплатою ФК «Карпати» заявкових внесків до ОПФКУ «Прем’єр-ліга». Хочемо наголосити, що ФК «Карпати» неодноразово заявляв і цим ще раз підтверджує, що наш клуб визнає та не відмовляється здійснити усі необхідні оплати, і готовий здійснити їх одразу після здійснення незалежного аудиту фінансової діяльності ОПФКУ «Прем’єр-ліга». Згоду на проведення такого аудиту Президент ОПФКУ «Прем’єр-ліга» пан Данілов В.Б. дав у Вашій присутності та присутності усіх власників провідних українських клубів на зустрічі ще на початку листопада минулого року, але так і не дотримав свого слова, не допустивши до аудиту навіть фахівців, послуги яких був готовий оплатити наш клуб.

Просимо звернути Вашу увагу, що такими діями адміністрація ОПФКУ «Прем’єр-ліга» у першу чергу порушила не просто інтереси самих футболістів, а й один з базових принципів, на задоволення яких постійно звертають увагу ФІФА та УЄФА, а саме – право на працю згідно укладених ними контрактів, і, що особливо важливо, права ряду гравців на отримання ними збільшених розмірів заробітної плати чи додаткових виплат, котрі договірно обумовлені саме участю у офіційних матчах за команди клубу «Карпати».

Наголошуємо також на те, що серед футболістів, яким до сьогодні відмовлено у допуску змагань – чотири (!) постійні гравці та декілька кандидатів до збірної команди України хлопців 1997 р.н., які для зростання майстерності в інтересах також і ФФУ потребують ігрової практики на рівні команд U-19, а відмова видати картку учасника лікареві команди U-21 взагалі ставить під загрозу безпеку її участі у змаганнях.

Окремо хочемо звернути Вашу увагу, що дії адміністрації ОПФКУ «Прем’єр-ліга», які посилаються до п.4.14. Статті 8 Регламенту змагань, є незаконними, оскільки:
1. За своєю формою ця стаття є визначенням дисциплінарної санкції, котра накладається без окремого рішення органів. При цьому п.1 Статті 33 Регламенту змагань чітко вказує, що «до суб’єктів футболу застосовуються дисциплінарні санкції у відповідності до ... Дисциплінарних правил ФФУ...», а така санкція, як «недопуск до заявки», Дисциплінарними правилами не передбачена взагалі.
2. ФК «Карпати» не здійснює заявки команд, така заявка вже здійснена улітку 2013 року, і команди ФК «Карпати» беруть участь у змаганнях. Дія, яку здійснює ФК «Карпати», у відповідності до правової футбольної термінології є виключно «реєстрацією нових футболістів», яку ніхто і ніяким правовим чином для ФК «Карпати» на момент подачі документів до ОПФКУ «Прем’єр-ліга» не забороняв та не обмежував.

З огляду на вищенаведене, звертаємось до Вас з клопотанням вжити усіх належних заходів для відновлення законності, видачі «Паспортів футболіста» та допуску до участі у змаганнях вищеперерахованих футболістів та лікаря команди U-21 клубу «Карпати», стосовно яких нашим клубом було здійснено усі належні документальні дії вчасно та у повній відповідності до регламентних норм.

З повагою,
Генеральний директор ТзОВ КПФ «Карпати» Дедишин І.М.


fckarpaty.lviv.ua
Похожие новости:
Премьер Лига22.07.2017 19:12
Вторая кряду неожиданная виктория "Стали", "Верес" вновь поделил очки. УПЛ. 2-й тур

Завершились первые поединки в рамках второго тура украинской Премьер-лиги. Будучи с подачи СМИ и специалистов записным а…

Премьер Лига14.08.2017 23:17
Чурко — лучший игрок пятого тура, Санжар — наставник. УПЛ

Украинская Премьер-лига определила самых значимых персон прошедшего тура национального чемпионата. Полузащитник Мариупол…


 • Комментарии
 • ВКонтакте
 • Facebook

Комментарии (2)

  Похожие новости:
  Россия24.07.2017 17:30
  "Рубину" запретили регистрировать новых игроков

  РФС запретил «Рубину» регистрировать новичков. Такое решение было принято на очередном заседании Палаты по разрешению сп…

  US Open18.07.2017 23:58
  US Open побьет исторический рекорд тенниса по сумме призовых

  Призовой фонд Открытого чемпионата США 2016 года составит 46,3 миллиона долларов и станет самым крупным в истории теннис…

  Футбол15.08.2017 18:28
  УЕФА объявила претендентов на звание лучшего футболиста года

  УЕФА объявила трех претендентов на звание лучшего футболиста сезона по версии организации. За титул бороться будут голки…

  Англия19.07.2017 19:17
  Четыре причины начать болеть за "Хаддерсфилд Таун"

  Клуб из Западного Йоркшира впервые за 45 лет выбрался в высший дивизион. Однако это вовсе не значит, что «Хаддерсфилд» –…