Футбол Украины05.10.2012 18:51

ФФУ розпочала співпрацю з PwC

ФФУ розпочала співпрацю з PwC4 жовтня Виконком ФФУ прийняв рішення щодо співпраці з компанією, яка буде займатися вдосконаленням структури управління Федерації.

- Яка компанія перемогла та які переваги вона має?, − із цим питанням прес-служба звернулась до першого віце-президента ФФУ Анатолія Попова.

- Керівництво Федерації заявляло, що буде співпрацювати з відомою світовою компанією, що має досвід удосконалення систем управління в спорті. Конкурсний відбір проходив між компаніями Ernst & Young та PwC. Члени Виконкому ФФУ, з-поміж рівних, віддали перевагу саме PwC, - фірмі, що має досвід роботи з провідними футбольними асоціаціями та клубами, а наразі надає послуги організаційному комітету Олімпійських Ігор 2014 року у Сочі. Тож вони мають неабиякий досвід в Європі та розуміють специфіку нашого регіону.
Розробка покращеної системи для Федерації футболу України − це не лише новий штатний розклад. Слід пам`ятати, що Федерація − це всеукраїнська громадська організація, до складу якої входять 27 регіональних суб’єктів, різні комітети та комісії, асоціації, ради та інші об’єднання. Також ФФУ співпрацює з ФІФА та УЄФА.
Серед визначних досягнень PwC в спортивному напрямку − співпраця з футбольними федераціями Чехії, Шотландії, Румунії, Швейцарії та Англії, плідна співпраця з УЄФА. На клубному рівні PwC надавала послуги таким відомим командам, як англійські «Челсі», «Ліверпуль», «Астон Вілла», «Арсенал», французькі «Бордо», «Марсель», ПСЖ, іспанський «Еспаньол», італійський «Ювентус», швейцарський «Сент-Галлен».

Консультаційна робота PwC розпочинається 8 жовтня. Як буде побудована робота над проектом розповів старший менеджер фірми PwC Україна Дмитро Нечитайло:

- Нове керівництво ФФУ вирішило вдатися до системного підходу в організаційних змінах, а саме − залучити консультанта зі світовим ім’ям, щоб запровадити ці зміни, покладаючись на досвід консультанта в проведенні подібних заходів, та на світовий досвід подібних організацій в тих європейських країнах, де футбольні організації мають найвищу ефективність.

PwC (PricewaterhouseCoopers) − відома у світі аудиторська та консалтингова фірма, у міжнародній мережі якої у 158 країнах працює близько 169 000 високваліфікованих фахівців. Найбільш важливими центрами спортивної практики PwC є офіси у наступних країнах: Швейцарія (у зв'язку з функціонуванням великої кількості міжнародних спортивних асоціацій), Великобританія (високий рівень професійності клубів та спортивної інфраструктури), Росія, Катар, Бразилія і Китай (у зв'язку із майбутнім проведенням великих спортивних подій та суттєвим зростанням спортивного ринку у цих країнах).

Перший етап роботи компанії PwC розпочнеться з аналізу структури Федерації, її виробничих процесів, роботи структурних підрозділів, вивчення показників ефективності роботи, штатного розкладу, а також системи прийняття рішень у ФФУ. Далі йтиме ретельне вивчення міжнародного досвіду. Наразі попередньо вирішено, що буде досліджена робота національних асоціацій Англії, Франції та Німеччини, однак не виключено, що до цього списку можуть долучитися Іспанія та Італія.

На заключному етапі PwC надасть перелік рекомендацій щодо кращих зразків управління, запропонує швидкі організаційні зміни та розробить план впровадження довгострокових змін щодо виходу на новий, вищий, рівень системи управління.

Очікується, що свою роботу PwC виконає до кінця поточного року.

ФФУ
Похожие новости:
Футбол Украины19.09.2017 22:21
Официально. Воронин станет селекционером сборной Украины

Экс-нападающий Андрей Воронин воссоединится с бывшим партнером Андреем Шевченко. Официальный сайт федерации футбола Укра…

Футбол Украины19.09.2017 22:21
Официально. Воронин станет селекционером сборной Украины

Экс-нападающий Андрей Воронин воссоединится с бывшим партнером Андреем Шевченко. Официальный сайт федерации футбола Укра…


 • Комментарии
 • ВКонтакте
 • Facebook

Комментарии (2)

  Похожие новости:
  Хоккей21.08.2017 23:23
  "Донбасс" представил промо-ролик и расписание турнира "Donbass Open Cup-2017"

  Донецкий клуб представил красочный промо-ролик к предстоящему турниру. С 1-го по 3 сентября в Дружковке на ледовой арене…

  НБА23.08.2017 17:21
  Защитник "Чикаго" перейдет в "Кливленд"

  Защитник Чикаго Дуэйн Уэйд может воссоединиться со своим близким другом ЛеБроном Джеймсом. Защитник Чикаго Дуэйн Уэйд пр…

  Гандбол14.09.2017 23:17
  "Мотор" разгромил "Медведей" в первом туре Лиги чемпионов

  Мотор не испытал проблем с российскими Медведями (36:23) в домашней игре первого тура группового этапа Лиги чемпионов. М…

  Чемпионат Мира03.09.2017 13:48
  Мирча Луческу: "Я показывал судье, что он ошибся в обоих забитых мячах Украины". ЧМ-2018

  Главный тренер сборной Турции Мирча Луческу прокомментировал поражение от сборной Украины в отборочном матче ЧМ-2018. Ру…