Футбол Украины25.09.2012 12:55

Чанов: Треба щоб новий тренер "варився у котлі" київського "Динамо"

Чанов: Треба щоб новий тренер "варився у котлі" київського "Динамо"Київське "Динамо" залишилося без головного тренера. Юрій Сьомін після невдачі у матчі із донецьким "Шахтарем" був відправлений у відставку. Але чи не вдачі киян були пов’язані суто із тренером? Про це читайте в інтерв’ю "Футбол 24" із відомим у минулому голкіпером київського "Динамо" Віктором Чановим.

- Вікторе Вікторовичу, що скажете про малюнок гри "Динамо"?

- Гра "Динамо" справляє гнітюче враження. У команди не помітний характер, яким у всі часи славився київський клуб. Таке враження, що у футболістів не має бажання грати. Варто пригадати останній матч киян і порівняти їхнє бажання і бажання перемогти "гірників". Плачевна картина.

- Команда не показує характер через низький рівень футболістів чи не вміння тренера налаштувати підопічних?

- Думаю, проблема не в тренері і не в футболістах. Як на мене, усе через велику кількість іноземних гравців, для яких київське "Динамо" - це просто гра по контракту і нічого більше. Це великий сучасний бич українського футболу.

- Усі говорять про проблему із молодими українськими футболістами, які отримують перші великі гроші і забувають про футбол…

- … І це теж. Це свідчить про рівень культури у наших молодих футболістів. На жаль, такий наш менталітет. Переконаний, що молоді надто рано дають великі гроші. Мені сподобалося висловлювання Андрія Шевченка на цю тему. Він сказав, що молодим футболістам потрібно поступово збільшувати зарплатню. Пройшов рік, гравець себе добре показав і отримав підвищення. Ще рік пройшов і якщо усе гаразд із прогресом, можна ще підвищити. А у нас дають усе і відразу. Тому чимало молоді не витримує.

- Якась тупикова ситуація для "Динамо" виходить. Молодь зіпсована грошима і такі ж легіонери в клуб потрапили. А чому тоді в "Шахтарі" інші іноземці?

- Вочевидь, в "Шахтарі" дуже добре поставлена тренерська робота. Мірча Луческу вміє зробити так, що іноземці грають не тільки за гроші, а й за честь клубу. А в "Динамо", на жаль, є прокол у цьому плані.

- Як гадаєте, із теперішнім підбором футболістів "Динамо" щось може досягнути у цьому сезоні?

- Щиро кажучи, багато чого упущено. Тепер це все відновити за короткий час буде дуже важко. Але, яка кажуть, надія вмирає останньою. Будемо сподіватися, що справи налагодяться. Головне, донести до гравців, що вони грають не в якомусь звичайному посередньому клубі, а представляють легендарне "Динамо", яке у Європі вважається брендом. Цей статус кияни здобували не один рік і робило це не одне покоління.

- Натякаєте на те, що "Динамо" мав би очолити вихованець клубу?

- Давно про це говорив. Бажано, щоб цей фахівець "варився у котлі" київського "Динамо". Він би точно знав, що "Динамо" є великим клубом. Не хочу молодь ображати, але ми у свій час не думали про те, скільки заробимо.

- … Але ті часи уже давно минули.

- Думаю, що якби наше покоління перенести в цей час, ми б не змінилися. Для нас у першу чергу добре ім’я клубу, а уже потім усе інше.

- Не один вихованець "Динамо" уже очолював команду, але особливих результатів так ніхто і не добився.

- Тут одна причина – цим людям не давали працювати. Подивіться скільки років в "Шахтарі" працює Луческу. А в нього ж теж бували провальній сезони. Тим не менш, румуну усе пробачали і зараз він зробив команду. А як можна успішно працювати в "Динамо", якщо людині дають тільки один рік. Після завершення сезону людина повертається із відпустки, а у нього абсолютно нова команда. А результат має бути одним – тільки перше місце.

- Можливо, Юрія Сьоміна теж не варто було звільняти, а дозволити допрацювати до кінця сезону?

- Це вже питання не до мене. Просто висловлюю свою думку – для створення хорошої команди одного року не достатньо. Нехай буде геніальний тренер, але за такий короткий час він не створить команду.

- Я так розумію, що ви не будете вітати запрошення керівництвом клубу навіть іменитого іноземного фахівця?

- Це те ж питання не до мене (сміється). Це вирішувати керівництву, яке і фінансує клуб.

- Наостанок, вірите в те, що "Динамо" за підсумками чемпіонату завоює місце в зоні Ліги чемпіонів?

- Буду на це надіятися і буду вболівати. Я би цього дуже хотів.
Похожие новости:
Премьер Лига09.11.2017 00:09
Национальная футбольная лига Украины может стартовать в сезоне 2019/2020

В украинском футболе с сезона 2019/2020 могут начаться изменения. Рабочая группа по реформированию системы соревнований…

Премьер Лига09.11.2017 00:09
Национальная футбольная лига Украины может стартовать в сезоне 2019/2020

В украинском футболе с сезона 2019/2020 могут начаться изменения. Рабочая группа по реформированию системы соревнований…


 • Комментарии
 • ВКонтакте
 • Facebook

Комментарии (0)

  Похожие новости:
  Эксклюзив31.10.2017 13:46
  Лучший баскетболист планеты отметил Хэллоуин в костюме клоуна из фильма “Оно” (ФОТО)

  Клуб Национальной Баскетбольной Ассоциации “Кливленд Кавальерс” устроил ежегодную вечернику в честь Хэллоуина. Согласно…

  НХЛ05.11.2017 14:03
  Овечкин помогает "Вашингтону" победить, "Тампа" продолжает победный ход и другие матчи. НХЛ

  Тринадцать матчей регулярного чемпионата состоялись в Национальной хоккейной лиге. 2017-18, Чемпионат НХЛ. Игровой день…

  Dota218.11.2017 01:33
  "Evil Geniuses" стали девятой командой — участницей The Summit 8

  Организаторы зимнего майнора The Summit 8 добавили девятого участника к списку команд. Им стал североамериканский коллек…

  WBSS: Букмекеры изменили ставки на Усика

  Украинский тяжеловес Александр Усик продолжает оставаться главным фаворитом букмекеров на победу во Всемирной суперсерии…